ساختار کمپرسور کولر گازي گرين با گاز R22

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلساختار کمپرسور کولر گازي گرين با گاز R22 ساختار کمپرسور کولر گازي گرين با گاز R22 يا کولر‌هاي گازي قديمي به نحوي ميباشد  که بعد از هم دما شدن محيط با دمايي که کاربر براي کولر گازي تنظيم کرده است موتور کمپرسور کاملا خاموش شده و منتظر زمان راه‌اندازي مجدد مي‌شود در صورتي که در کولر گازي‌هاي اينورتر گرين کمپرسور به هيچ وجه از مدار خارج نشده تا براي روشن شدن دوباره نياز به جريان بالا نداشته باشد؛ البته اين تنها مزيت کولرهاي گازي اينورتر گرين نيست. مزيت ديگر آن شروع کار کمپرسور در دور پايين بوده که به صورت تدريجي‌ دور موتور افزايش مي‌يابد به اين ترتيب با استارت و اتلاف انرژي روبرو نيستيم حتما شيرهاي انبساطي‌ در مسير کمپرسور تعبيه شده که در مصرف برق اوليه صرفه جويي‌ مي‌کند تا به عنوان مثال يک دستگاه  24000 BTU/h  که بين 7 تا 10 آمپر مصرف برق دارد به سطح مصرف 3 الي 5 آمپر برسد يعني ميزان مصرفي پايين‌تر از کولر آبي‌ 7000 که حدود 7 آمپر است.

 - گاز مصرفي در کولر گازي‌هاي اينورتر گرين R410a بوده که بسيار سردتر از گاز R22 است. ضمنا دماي جوش گاز R410a بسيار بالا تر از گاز R22 است. اين دو تفاوت در سيستم‌هاي تهويه متبوع نقش بسيار سازنده‌اي دارند.

 - گاز R410a که با نام پورون شناخته مي‌شود و استاندارد ايالات متحده آمريکا تا سال 2015 را به خود اختصاص مي‌دهد نام علمي‌ اين گاز هيدرو فلوئورو کربن (HFC) است که آسيبي هم به لايه‌ي اوزون نمي‌رساند. با اينکه اغلب واحد‌هاي تهويه هوا به طور خودکار از گاز R410a استفاده مي‌کنند باز هم لازم است قبل از خريد نوع گاز مورد استفاده را بررسي‌ نماييد.

 - روان‌کاري R410a توسط روغن مصنوعي و R22 توسط روغن معدني است.

 - هزينه‌ي اوليه‌ي شارژ گاز R410a بيش‌تر از گاز R22 در کولر گازي‌هاي گرين است ولي‌ طول عمر گاز R410a بيش‌تر از گاز R22 است.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل